1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Довідка про відсутність (наявність) обмежень (обтяжень) прав на земельну ділянку

Довідка про відсутність (наявність) обмежень (обтяжень) прав на земельну ділянку - 4.6 из 5, основанный на 9 голосах
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.33 (3 Голосов)

Довідка про відсутність (наявність) обмежень (обтяжень) прав на земельну ділянку

документ, який видається місцевим Управлінням Держземагентства для здійснення різних операцій із земельною ділянкою (напр. для продажу, дарування, застави або прийняття спадщини).

Під обмеженням прав на земельну ділянку слід розуміти покладений обов’язок на власника чи землекористувача земельної ділянки утримуватись

від певних дій щодо даної земельної ділянки, а обтяження земельної ділянки – це обов’язок вчинити певні дії.

Обмеження (обтяження) прав на земельну ділянку встановлюється відповідно до "Класифікатора обмежень та обтяжень у використанні земельних ділянок" затвердженого наказом Держкомзему України № 643 від 29.12.2008 року і передбачає заборону на її користування або розпоряджання, у тому числі відчуження.

Довідка про відсутність (наявність) обмежень (обтяжень) прав на земельну ділянку є обов’язковою для укладення нотаріальних договорів, і нотаріус без даної довідки не зможе провести угоду. Строк дії довідки про відсутність (наявність) обмежень (обтяжень) прав на земельну ділянку становить 1 рік. Цей документ необхідний для здійснення будь-яких операцій з земельною ділянкою. Крім того, Вам щебуде потрібен витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.